SMS půjčka ihned na účet

Úvěry-Půjčky-Hypotéky.cz - ÚvodÚvěry-Půjčky-Hypotéky.cz foto
UHP Home > Půjčky > SMS půjčka

SMS půjčka ihned

K překlenutí náhlých finančních problémů je vhodná SMS půjčka na účet. Jde o nebankovní půjčky menších částek, řádově od pár set korun do několika tisíc, se splatností obvykle do jednoho měsíce. O tyto půjčky lze zažádat přes přes internet nebo pomocí sms zprávy.

Postup vyřízení SMS půjčky

Noví klienti mají možnost se zaregistrovat přes internet u předem vybrané nebankovní společnosti. Při opakované žádosti o půjčku už stačí jen zaslat sms zprávu v požadovaném znění. Do několika minut přijde obratem zpráva o schválení či zamítnutí půjčky a poté jsou peníze připsány na bankovní účet, dle konkrétní banky.

Kdo si může půjčku ihned vyřídit?

Pokud se žadatel rozhodne pro SMS půjčku ihned, je třeba vědět, že pro proces vyřízení je nutné splnit několik podmínek - mít vlastní mobilní telefon a bankovní účet, věk 18 let, platný občanský průkaz nebo jiný doklad totožnosti a prokázání bonity. Na nebankovním trhu je celá řada poskytovatelů SMS půjček na účet. Před rozhodnutím je dobré si jednotlivé nabídky pečlivě projít a až poté se pro konkrétní půjčku rozhodnout. Zvážit se musí všechny okolnosti tak, ať může klient půjčku splatit bez problémů.

Pro koho je SMS půjčka

Rychlá SMS půjčka je oblíbené a vyhledávaná hlavně pro toho, kdo nemůže doložit svůj příjem – pro ženy na mateřské dovolené, pro důchodce nebo začínající podnikatele. Při vyřízení není nutné mít ručitele a není vyžadována ani zástava.

Výhody SMS půjčky

Tím, že jde u SMS půjčky na účet o menší částky, je výhodou především rychlé vyřízení. Po prvním zažádání a důkladnějším prověřování stačí, u každé další žádosti, poslat sms zprávu. U opakované žádosti už nemusí být vyžadován ani ověřovací poplatek 1 Kč. Odpadá tak docházení na pobočku a složité dokladování bonity u každé žádosti o půjčku. SMS půjčka je bezúčelová, tudíž se nemusí dokládat ani to, na co byly prostředky vynaloženy. Peníze jsou zasílány ihned po schválení na účet.

Nevýhody SMS půjčky

SMS půjčka, jinak nazývaná mikropůjčka nebo půjčka do výplaty, je sice snadno dostupná, ale nese sebou také určité nevýhody – vyšší RPSN, krátkou dobu splatnosti a vyšší splátky. Půjčené peníze se musí splatit ve většině případů do jednoho měsíce, anebo se za poplatek dá tato doba prodloužit. Sankce za nesplacení v termínu bývají často nepříjemné. Žadatelé SMS půjček jsou prověřování v registrech dlužníků a nemohou je tak získat lidé, kteří jsou v exekuci nebo v insolvenci.

Publikováno 22. 6. 2017

Informace o provozovateli a stránkách
Podmínky použití a ochrana osobních údajů
(c) 2007 - 2024 Úvěry-Půjčky-Hypotéky.cz - Upozorňujeme, že informace zde uváděné mohou již být neaktuální.
Úvěry ani jiné finanční produkty neposkytujeme. Tento web je pouze informační