Půjčky online

Úvěry-Půjčky-Hypotéky.cz - ÚvodÚvěry-Půjčky-Hypotéky.cz fotoPůjčky pro všechny

Vše o půjčkách

Jsme rádi že jste zavítali do sekce půjčky. Našim cílem je představit možnosti půjček v ČR a jejich přehledná klasifikace. Půjčky můžeme dělit podle mnoha kritérií. Např. podle ručení, podle poskytovatelů, nebo podle doby vyřízení. Spousta společností nabízí možnost sjednání půjčky online. Jednoduše tak lze srovnat nabídky a vybrat tu správnou.

Dříve než si půjčíte:

Pečlivě si promyslete, jestli jste v situaci, že je půjčka rozumná a že Vaši situaci v budoucnu ještě nezhorší. Rozhodně si projděte více nabídek více společností, porovnávejte si RPSN, délky splátek a poplatky. Rozhodně neplaťte předem žádné poplatky. Zeptejte se na možnosti předčasného splacení. Počítejte s ručením majetkem, nemovitostí nebo směnkou. Dejte přednost větším a známějším společnostem před jednotlivci. Půjčku se snažte splatit co nejdříve. A nejdůležitější na závěr: pečlivě si projděte smlouvu, kterou podepisujete!

Důležité parametry půjček:

  • RPSN (roční procentní sazba nákladů)
  • Úrok - cena kterou zaplatíme za půjčky
  • Splátka - Pravidelná částka kterou umořujeme půjčky
  • Doba splácení
  • Zajištění a ručení
  • Poplatky za vyřízení
  • Možnost předčasného splacení

Půjčky On-Line

Pro poskytnutí půjčky dnes už není třeba opustit pohodlí Vašeho domova. Půjčky on-line se díky rozvoji internetu v ČR stávají stále více populárnější formou půjčování peněz, a to především pro svou snadnost, rychlost a dostupnost. Pokud uvažujete o půjčce online, je to rychlejší řešení.

Půjčky bank

Bankovní půjčky jsou nejtypičtější formou půjčování peněz. Řadí se k půjčkám s nejmenší mírou rizika a relativně nízkou úrokovou sazbou - RPSN (roční procentní sazba nákladů). Čím je RPSN nižší, tím méně za půjčku platíte.

Bankovní půjčky můžete sjednat na všech pobočkách bank, a také online prostřednictvím internetu. Bankovní ústavy vyžadují poměrně větší záruky a doložení Vaší bonity splácet půjčené peněžní prostředky. Připravte se na doložení příjmů, případně ručení nemovitostí, nebo jiným majetkem.

Vyřízení půjčky je také většinou časově náročnější, než u půjček z nebankovního segmentu. Pokud máte záznam v bankovním registru, nebo nebankovním registru Solus, jste pro banku problémový klienti.

Půjčky do 24 hodin

Půjčky do 24 hodin jsou takové půjčky, kdy vyřízení půjček proběhne do 24 hodin od dodání potřebných dokladů. Zajištění těchto půjček bývá nemovitostí, směnkou nebo majetkem. Půjčky do 24 hodin jsou poskytovány nebankovním sektorem, nejedná se tedy o půjčky z bank. Půjčky se sjednávají na nákup zboží či služby, nebo bezúčelově.

Jejich vyřízení bývá poměrně rychlé a snadné, což je kompenzováno poměrně vyšším úrokem. Jedná se o rizikové půjčky a je třeba dbát zvýšené opatrnosti. Především pečlivě se seznámit se smlouvou a výší úroků, sankcemi a zástavou jištění. Přesvědčte se že není zaměňována roční a měsíční úroková sazba, předejdete tak nemilým překvapením. Nepřistupujte na poplatky předem.

Pokud máte na výběr, zvolte raději bankovní půjčky.

Více o půjčkách naleznete také na s Půjčky.

Hotovostní půjčku do několika hodin můžete žádat u společnosti Provident Financial. Půjčky do 150.000,- Kč nabízí COFIDIS, s nabídkou expres půjčky přišla na trh společnost GE Money Bank, ta nabízí půjčky do výše 800.000,- Kč na cokoliv. Specialistou na spotřebitelské úvěry na nákup zboží nebo služeb je Home Credit.

Pokud potřebujete peníze rychle, společnost Essox nabízí půjčky do 24 hodin od schválení vy výši až 250.000,- Kč. Další společností, která poskytuje rychlé půjčky Raiffeisenbank, bez zajištění a a nutnosti založit si účet až do půl milionu korun. Půjčky určeny zaměstnancům, důchodcům a osobám pobírajícím rodičovský příspěvek nabízí Profireal, bez ručitele a až do 130.000,- Kč. Půjčka je bezúčelová, zajištěna směnkou. Online vyřízení půjčky nabízí společnost Cetelem. Půjčku lze sjednat také u jedné z největších finančních institucí na světě Citibank.

Publikováno 3. 10. 2008

Informace o provozovateli a stránkách
Podmínky použití a ochrana osobních údajů
(c) 2007 - 2024 Úvěry-Půjčky-Hypotéky.cz - Upozorňujeme, že informace zde uváděné mohou již být neaktuální.
Úvěry ani jiné finanční produkty neposkytujeme. Tento web je pouze informační