SMS půjčka ihned na účet

Úvěry-Půjčky-Hypotéky.cz - ÚvodÚvěry-Půjčky-Hypotéky.cz foto
UHP Home > Půjčky > SMS půjčka bez poplatku

SMS půjčka bez 1 koruny registračního poplatku

SMS půjčky jsou stále populární a na českém trhu s půjčkami fungují už několik let. S rychlou SMS půjčkou mohou lidé vyřešit akutní nedostatek financí. I když je vyřízení SMS půjčky poměrně snadné a rychlé, celý proces může pozdržet ověřování žadatele, který musí zaslat verifikační poplatku 1 koruny z bankovního účtu vedeného na jeho jméno.

Vyřízení půjčky bez zaslání 1 koruny

Vyřízení půjčky probíhá standardně, vyplněním registračního formuláře, ve kterém musí žadatel sdělit své osobní údaje. Poté je nutné zaslat e-mailem naskenovaný občanský průkaz a poté je žadatel vyzván k uhrazení symbolické částky – většinou 1 koruny nebo méně – ze svého účtu na účet poskytovatele půjčky. Poslání jedné koruny nepředstavuje pro nikoho finanční zátěž. Problém je především v tom, že převod mezi bankami může trvat i den a v situaci, kdy potřebuje člověk peníze rychle, to celý proces vyřízení zbytečně zdržuje. Naštěstí si to někteří z poskytovatelů půjček uvědomili, a od tohoto kroku v procesu vyřízení, upustili. Dnes už lze bez problémů sms půjčku bez 1 Kč v nabídce nebankovních půjček snadno najít a vyřízení půjčky je tak ještě rychlejší.

SMS půjčky bez poplatků

Společností, jež poskytují rychlé sms půjčky bez 1 koruny je několik – například CreditOn, Ferratum nebo Půjčkomat. Částky půjček u jednotlivých společností se liší. U CrediOnu si můžete zvolit částku od 500 do 8.000 korun, Půjčkomat má horní hranici pro prvožadatele maximálně 10.000 Kč a věrní klienti až 22.000 korun. Ferratum půjčka je napoprvé do 9.000 Kč. Všechny tyto nabídky mají jeden společný parametr a to standardní dobu splatnosti 30 až 31 dnů.

První půjčka ZDARMA

Snaha nalákat nové zákazníky i velká konkurence přinutila nebankovní společnosti přijít s akcí na první půjčku zdarma. To znamená půjčuje-li si klient u společnosti poprvé, zaplatí tu stejnou částku, kterou si půjčil, ani korunu navíc. Nezaplatí za půjčení, úroky ani jiné poplatky. Tyto akce mohou platit dlouhodobě nebo v rámci časově omezených nabídek. Některé nabídky na první půjčku zdarma jsou podmíněné, například dobou splatnosti pouze 14 dnů. Na to je třeba dávat pozor, aby bylo v silách žadatele, půjčku do tohoto data splatit.

Zvažte své finanční možnosti a nutnost půjčit si

Rychlé půjčky se zprvu mohou zdát jako dobré řešení nedostatku peněz, ale každá mince má dvě strany. 30 dnů na splacení půjčky představuje pro mnoho lidí šibeniční termín. Vyřízení půjčky je poměrně snadné a získat ji mohou studenti, matky na mateřské dovolené i důchodci. Aby se předcházelo zadlužování požadují společnosti doložit příjem a žadatelé jsou prověřování v registrech dlužníků, aby se případně dále nepředlužovali. Velkou nevýhodou SMS půjček představuje krátká doba splatnosti a velké sankce v případě nedodržení této doby. Proto by měl každý sebekriticky zvážit, zda je tato půjčka nutná a bude v jeho silách tento závazek splatit řádně v termínu a bez problémů.

Publikováno 22. 6. 2017

Informace o provozovateli a stránkách
Podmínky použití a ochrana osobních údajů
(c) 2007 - 2024 Úvěry-Půjčky-Hypotéky.cz - Upozorňujeme, že informace zde uváděné mohou již být neaktuální.
Úvěry ani jiné finanční produkty neposkytujeme. Tento web je pouze informační