První půjčka zdarma

Úvěry-Půjčky-Hypotéky.cz - ÚvodÚvěry-Půjčky-Hypotéky.cz foto
UHP Home > Půjčky > Jak vybrat půjčku

Půjčka zdarma je ideální na vyzkoušení

Nevíte, jestli si vzít půjčku nebo ne, protože máte obavy z toho jak to bude fungovat? Půjčka zdarma na měsíc vám umožní vše si vyzkoušet.

To co se zdá jako příběh ze snu nebo pohádky je už nějakou dobu realitou. Dnes se dá opravdu sehnat půjčka zdarma, a není to žádný podvod ani jiná nekalá věc. Půjčku zdarma nabízí celá řada poskytovatelů půjček před výplatou. Není to však klasická spotřebitelská půjčka, kterou si běžně bereme a postupně splácíme, například na auto, nebo nábytek. Tyto půjčky jsou krátkodobé. To co si půjčíte, musíte do měsíce vrátit. Navíc je zde horní limit výše půjčky obvykle do 10000 korun.

Jak funguje půjčka zdarma bez úroků?

Půjčíte si například 10000 Kč, a do měsíce je vrátíte, zase jen 10000 korun bez dalších poplatků a bez úroků.

Tyto půjčky jsou určeny jako rychlé vyřešení neočekávaných potřeb, které mnohdy přijdou a na jejich zaplacení není kdy před výplatou už brát. Ne každý si chce půjčovat od svých blízkých, tak nebankovní rychlá půjčka ihned na účet může bodnout.

Proč to poskytovatelé dělají?

Není třeba se bát ani hledat zakopaného psa. Půjčka zdarma je standardní marketingová akce na podporu a zvýšení počtu nových klientů. Díky své časové a částkové omezenosti není tak nákladná a je vysoce efektivní reklamní pobídkou. Na čem tedy půjčkaři vydělají? Zisk mají až v případě opakovaných půjček, které jsou už s poplatkem.

Další možnosti jak získat půjčku zdarma

Elegantní variantou na půjčku zdarma je také kreditní karta, která je díky svému bezúročnému období plnohodnotnou půjčkou a navíc zadarmo. Vydavatelé kreditek poskytují až 55 dní, během kterého neúčtují úroky z vyčerpané částky, pokud ji v tomto termínu splatíte. Co se stane, když prošvihnete lhůtu? Dluh se překlopí do splátkového módu, který už je úročen docela vysokým úrokem.

Publikováno 5. 1. 2018

Informace o provozovateli a stránkách
Podmínky použití a ochrana osobních údajů
(c) 2007 - 2024 Úvěry-Půjčky-Hypotéky.cz - Upozorňujeme, že informace zde uváděné mohou již být neaktuální.
Úvěry ani jiné finanční produkty neposkytujeme. Tento web je pouze informační