Půjčka akce ihned

Úvěry-Půjčky-Hypotéky.cz - ÚvodÚvěry-Půjčky-Hypotéky.cz foto
UHP Home > Půjčky > Půjčka 40000 akce ihned

Půjčka v akci

Dobrou zprávou pro všechny, kteří uvažují o půjčce je fakt, že čas od času jsou vyhlašovány různé akce a bonusy na podporu zvýšení zájmu o jednotlivé půjčky. Ušetřit se dá na poplatcích, úrocích nebo dostanete nějaký bonus. Většinou se akce pojí se sjednáním půjčky online přes internet. Online půjčka ihned totiž poskytovatelům ušetří spoustu nákladů na personál a pobočky a tak mohou část této úspory alokovat do akčních nabídek a bonusů.

Časově omezená půjčka akce ihned

Akce na akční půjčky jsou ovšem časově omezené. Výhody a bonusy nejsou nabízeny k sjednání půjček automaticky vždy. Jedná se zpravidla o nárazové akce, kdy poskytovatelé potřebují navýšit počet realizovaných půjček. V kategorii půjček okolo 40000 Kč je oblíbená akce u půjčky Home Credit, kdy za řádné splácení dostanete polovinu úroků zpět. Pravidelně vyhlašuje akce na Expres půjčku také GE Money Bank. Půjčka nabízí něco na víc, ale pozor, akce bývají časově omezené. Využijte akce na půjčky ihned a nečekejte než skončí.

Akce na půjčku před výplatou ihned

Oblíbená a hojně využívaná je půjčka před výplatou, která je u některých poskytovatelů zdarma. Podmínkou k získání této akční výhody je skutečnost, že žádáte o půjčku poprvé. Tato akce není určena stávajícím klientům, pouze novým. Další podmínkou je nutnost půjčku řádně a v termínu splatit v souladu s obchodními podmínkami, pak nebude za tuto půjčku účtován žádný poplatek a vrátíte pouze to, co jste si půjčili. U půjčky před výplatou se půjček nepoužívají úroky, pouze poplatky za půjčku. Je to z důvodu, že se jedná o krátkodobou půjčku na několik dní až týdnů. Nevýhodou pak může být omezení částky na 10 000 Kč.

Publikováno 22. 9. 2008

Informace o provozovateli a stránkách
Podmínky použití a ochrana osobních údajů
(c) 2007 - 2024 Úvěry-Půjčky-Hypotéky.cz - Upozorňujeme, že informace zde uváděné mohou již být neaktuální.
Úvěry ani jiné finanční produkty neposkytujeme. Tento web je pouze informační