Americká hypotéka

Úvěry-Půjčky-Hypotéky.cz - ÚvodÚvěry-Půjčky-Hypotéky.cz fotoAmerická hypotéka

Co je americká hypotéka?

Americká hypotéka je neúčelový úvěr fyzickým osobám zajištěný zástavním právem ke zkolaudované nemovitosti. Lze ji použít téměř na cokoliv. O úvěr mohou současně žádat až čtyři žadatelé ve dvou domácnostech. Výhodou je nižší úroková sazba než u spotřebitelských úvěrů.

Obrovskou předností je bezúčelovost použití získaných prostředků. U klasické hypotky jsou peníze vázány pouze na nemovitost.

Výše půjčky

Americká hypotéka je možná do výše 70 procent hodnoty zastavené nemovitosti. Maximálně 5.000.000 Kč. Při stanovení výše americké hypotéky bere banka v potaz schopnost splácet.

Doba splatnosti

Americká hypotéka je poskytována se splatností od 3 do 20 let. Celkové splacení americké hypotéky musí být nejpozději v 65 letech žadatele.

Úroková sazba

Rozlišujeme 2 typy úrokových sazeb:

- fixní sazbu
- Sazba tvořena roční sazbou PRIBOR

Zajištění

Zajištění je vždy zástavním právem ke zkolaudované nemovitosti. Jedná se především o rodinné či bytové domy a bytové jednotky, které vlastní žadatel a jsou zapsány v katastru nemovitostí.

Poskytovatelé amerických hypoték

Americkou hypotéku lze jednoduše sjednat ve specializované bance na hypotéky - Hypoteční bance, nebo například na pobočkách klasických bank jako je GE Money Bank.Publikováno 7. 3. 2008

Informace o provozovateli a stránkách
Podmínky použití a ochrana osobních údajů
(c) 2007 - 2024 Úvěry-Půjčky-Hypotéky.cz - Upozorňujeme, že informace zde uváděné mohou již být neaktuální.
Úvěry ani jiné finanční produkty neposkytujeme. Tento web je pouze informační