Hypoteční banka, a.s. - detail www.hypotecnibanka.cz

Úvěry-Půjčky-Hypotéky.cz - ÚvodÚvěry-Půjčky-Hypotéky.cz fotoInformace o Hypoteční bance

Detail společnosti Hypoteční banka, a.s.

Popis společnosti

Hypoteční banka působí na bankovním trhu v české republice od roku 1991. Od roku 2005 vystupuje pod značkou a logem "Hypoteční banka" Od roku 2000 je majoritním vlastníkem Československá obchodní banka, a. s., (ČSOB).

Jde o moderní banku specializující se na poskytování hypotečních úvěrů a emise hypotečních zástavních listů. Připravuje hypoteční produkty také pro ČSOB, Poštovní spořitelnu a Citibank.

Obchodní síť tvoří 13 poboček (Praha, Hradec Králové, Liberec, Teplice, Karlovy Vary, Plzeň, České Budějovice, Jihlava, Pardubice, Brno, Zlín, Olomouc a Ostrava), hypoteční kanceláře, poradenská místa a široká síť externích hypotečních poradců po celé České republice.

Produkty:

Hypoteční úvěry, americké hypotéky, kreditní karty, hypoteční zástavní listy a předhypoteční úvěry.

Hypoteční banka, a.s.

Budějovická 409/1
140 00 Praha 4

tel.: 242 419 140
fax: 242 419 222

e-mail: info@hypotecnibanka.cz
www stránky: www.hypotecnibanka.cz

IČ: 13584324
DIČ: CZ13584324
Kód banky: 2100
Zapsána v obchodnim rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B., vložka 3511

zdroj: Hypotecnibanka.cz
(c) 2007 - 2016 Úvěry-Půjčky-Hypotéky.CZ | Provozovatel |


Provozovatel portálu www.úvěry-půjčky-hypotéky.cz neodpovídá za dostupnost a obsah jednotlivých odkazů společností poskytující půjčky, úvěry, hypotéky a další finanční služby. Provozovatel webu není poskytovatelem žádných finančních produktů. Online žádosti jsou přeposílány k vyřízení odpovídajícím finančním institucím. Tento web je pouze informační a slouží zárověň jako katalog společností. Našim cílem je prezentovat ucelenou nabídku společností poskytující hypotéky, úvěry a půjčky.